Rubín G Zobrazit v plné velikosti

Rubín G

gel po holení Fytoactiv

Více informací

7080

Zakoupením tohoto produktu získáte až 5 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 5 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 1,00 Kč.


Jedinečné spojení účinků evropské tradice a zkušeností dálného východu s rostlinnými extrakty.

Rubín G – gel po holení Fytoactiv - Úžasný přítel vaší holením podrážděné tváře.

Jedinečným způsobem spojuje účinky šťávy z okurek a jitrocele používané tradičně v Evropě s účinky extraktů z bylin dálného východu pro Evropu bájných. Jejich působením se zvýší vaše přitažlivost a okouzlíte svou partnerku sametově hebkou, příjemně vonící a krásně vypnutou tváří.

Nedráždí pokožku, jemně chladí, velmi atraktivně voní a obsahuje Septonex pro ošetření při náhodném poranění.

 

Jedinečné vlastnosti mi dodávají:

Aralia extrakt - velmi citlivě získaný extrakt z rostliny z dálného východu, patřící do skupiny tzv. adaptogenů, tedy oněch bájných rostlin stimulujících přirozené přírodní funkce prostřednictvím stimulace nejemnějších nervových zakončení na úrovni buňky. Jeho účinné látky významně zvyšují odolnost pokožky vůči nepříznivým vnějším vlivům prostředí , vitální kapacitu buněk všech vrstev kůže a snižují jejich únavu. Tím zpomalují stárnutí kůže a zabraňují tvorbě vrásek.

Allantoin - má regenerační a hojivé účinky. Stimuluje životní pochody buněk kůže.

 Návod k použití: Dle potřeby nalijte do dlaně, naneste na tvář a těšte se z toho co umí. Můžete ho použít i před holením k masáži tváře. 

Výrobní firma ručí 12 měsíců od data výroby za moji stálou kvalitu a při dodržení návodu za tvoji spokojenost.Uchovávejte mimo dosah dětí.Skladovat při teplotě +5 až +30° C

Obsah: 150 ml

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich