O mně

      Jmenuji se Kateřina Šturcová, bydlím v rodinném domku,kde společně se svým manželem vychováváme dva syny ve věku 4 a 11 let. Ráda peču, mám ráda květiny, relaxuji při práci na zahrádce. Mysl bystřím luštěním křížovek. Mým koníčkem je historie, kterou vyučuji na základní škole. 

      Ekologické a k přírodě šetrné výrobky firmy MISSIVA mi poprvé před čtyřmi lety představila manželova teta.  

     U našeho rodinného domku, který nemáme možnost napojit na veřejnou kanalizaci, jsme si pořídili domácí čističku odpadních vod. Jako uživatelé domácí ČOV jsem se v počátcích potýkali z mnoha problémy s jejím fungováním. K bezchybnému chodu ČOV je třeba mít ty správné bakterie. Ale stačilo vyprat o pračku víc, nebo udělat větší úklid a ČOVka byla rozhozená. Zapáchala, byla zanesená apod. Vše se zhoršilo poté, co jsme si koupili myčku a vrcholem bylo narození druhého syna. Ikdyž jsme kupovali enzymy (vyzkoušeli jsme několik výrobků, levnější i dražší), po větším prádle, úklidu a mytí, ČOV opět nelibě voněla. 

      Na trhu s mycími a pracími prostředky jsem neustále pátrala po takových prostředcích, které mi v ČOV nebudou škodit a vyzkoušela několik výrobků (a ne levných!). Před čtyřmi lety mi manželova teta nabídla vyzkoušet ekologické a v přírodě odbouratelné výrobky firmy MISSIVA. Český výrobce za rozumnou cenu a výbornou kvalitu nabízí ucelený prací program, čistící a mycí prostřekdy. A konečně ČOV fuguje bez problémů. Po víkendu, kdy vyperu cca 4-5 praček, pustím cca3-4krát myčku a udělám celkový úklid domu, je ČOV fit.

    Jsem členem Clubu 21 a zcela se ztotožňuji s jeho filozofií a myšlenkou:

 „Naši planetu jsme nezdědili po svých předcích, ale půjčili jsme si ji od svých dětí.“

     Cítím uspokojení, pokud mohu i já svým malým dílem přispět k jejímu naplňování. Věřím, že jednou všichni vyměníme agresívní prostředky za přírodní a naše děti už nebudou mít alergie a ekzémy. Příroda se začne ozdravovat.  Každá nová domácnost, která výrobky MISSIVY používá a z jejichž  praček,myček nádobí,dřezů a koupelen vytéká voda, která neškodí přírodě je malým krůčkem k  zdravější budoucnosti. Mám dobrý pocit z toho, že přispívám k ochraně přírody i zdraví lidí.   

   Protože je Missiva ryze česká firma, zastávám a také šířím názor, že co je české, je nejen hezké, ale i zdravé, šetrné pro přírodu, levné a kvalitní.

     Výrobky používám na 100% k plné spokojenosti a ráda se s vámi o své zkušenosti podělím.Pokud i Vy chcete pomáhat přírodě, začněte ve své domácnosti používat šetrné ekologické prostředky  a ještě s MISSIVOU ušetříte. Ráda Vám poradím jak.  

    Mysleme na budoucnost svých dětí, pro které chceme jen to nejlepší!

     

                                                                             Mgr. Kateřina Šturcová


„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain