O mně

      Jmenuji se Kateřina Šturcová, bydlím v rodinném domku,kde společně se svým manželem vychováváme dva syny ve věku 4 a 11 let. Ráda peču, mám ráda květiny, relaxuji při práci na zahrádce. Mysl bystřím luštěním křížovek. Mým koníčkem je historie, kterou vyučuji na základní škole. 

      Ekologické a k přírodě šetrné výrobky firmy MISSIVA mi poprvé před čtyřmi lety představila manželova teta.  

     U našeho rodinného domku, který nemáme možnost napojit na veřejnou kanalizaci, jsme si pořídili domácí čističku odpadních vod. Jako uživatelé domácí ČOV jsem se v počátcích potýkali z mnoha problémy s jejím fungováním. K bezchybnému chodu ČOV je třeba mít ty správné bakterie. Ale stačilo vyprat o pračku víc, nebo udělat větší úklid a ČOVka byla rozhozená. Zapáchala, byla zanesená apod. Vše se zhoršilo poté, co jsme si koupili myčku a vrcholem bylo narození druhého syna. Ikdyž jsme kupovali enzymy (vyzkoušeli jsme několik výrobků, levnější i dražší), po větším prádle, úklidu a mytí, ČOV opět nelibě voněla. 

      Na trhu s mycími a pracími prostředky jsem neustále pátrala po takových prostředcích, které mi v ČOV nebudou škodit a vyzkoušela několik výrobků (a ne levných!). Před čtyřmi lety mi manželova teta nabídla vyzkoušet ekologické a v přírodě odbouratelné výrobky firmy MISSIVA. Český výrobce za rozumnou cenu a výbornou kvalitu nabízí ucelený prací program, čistící a mycí prostřekdy. A konečně ČOV fuguje bez problémů. Po víkendu, kdy vyperu cca 4-5 praček, pustím cca3-4krát myčku a udělám celkový úklid domu, je ČOV fit.

    Jsem členem Clubu 21 a zcela se ztotožňuji s jeho filozofií a myšlenkou:

 „Naši planetu jsme nezdědili po svých předcích, ale půjčili jsme si ji od svých dětí.“

     Cítím uspokojení, pokud mohu i já svým malým dílem přispět k jejímu naplňování. Věřím, že jednou všichni vyměníme agresívní prostředky za přírodní a naše děti už nebudou mít alergie a ekzémy. Příroda se začne ozdravovat.  Každá nová domácnost, která výrobky MISSIVY používá a z jejichž  praček,myček nádobí,dřezů a koupelen vytéká voda, která neškodí přírodě je malým krůčkem k  zdravější budoucnosti. Mám dobrý pocit z toho, že přispívám k ochraně přírody i zdraví lidí.   

   Protože je Missiva ryze česká firma, zastávám a také šířím názor, že co je české, je nejen hezké, ale i zdravé, šetrné pro přírodu, levné a kvalitní.

     Výrobky používám na 100% k plné spokojenosti a ráda se s vámi o své zkušenosti podělím.Pokud i Vy chcete pomáhat přírodě, začněte ve své domácnosti používat šetrné ekologické prostředky  a ještě s MISSIVOU ušetříte. Ráda Vám poradím jak.  

    Mysleme na budoucnost svých dětí, pro které chceme jen to nejlepší!

     

                                                                             Mgr. Kateřina Šturcová


„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain